Knižné novinky - APRÍL 2024

Prišiel Máj, lásky čas a s ním aj teplejšie počasie, dobrá nálada a nádych jarnej voňavej atmosféry. Aj na tento mesiac sme pre Vás pripravili a nakúpili pútavé knihy a mohli tak potešiť všetkých čitateľov, malých aj veľkých. Aj vďaka Fondu na podporu umenia môžeme prinášať na pulty našej mestskej knižnice nové knihy a potešiť Vás, našich verných čitateľov. Budeme radi, keď nás prídete navštíviť do knižnice a vyberiete si jednu z knižných noviniek alebo si z pohodlia domova rezervujete knihy mailom či cez náš online katalóg a prežijete nezabudnuteľné chvíle s novými hrdinami. Okrem kníh si v našej knižnici môžete požičať aj noviny a časopisy a novinkou sú detské časopisy Slniečko, Včielka a Fifík, určené pre žiakov 1. stupňa ZŠ.

Mestská knižnica Sliač Kúpeľná 11
Sliač